Country festival i Harstad

Vi er klare med tidenes country festival for utviklingshemmede, kommer dere?

Lørdag 25 juli, i Nordic Hall, Scandic Harstad.

Selve country festivalen er gratis for alle, både deltakere og ledsagere. Det er mulighet til å handle i baren, både vått og tørt,  og for de av dere som ønsker å spise en bedre middag for festen finnes det mange plasser i Harstad som er aktuelle.

Egon harstad: https://egon.no/booking  Goys Harstad: https://gois.no/harstad/meny

Bark: post@bark.as

For de av dere som kommer langveis fra tilbyr hotellet der country festivalen skal være overnatting til greie priser.

Fra hotellet: For øvrige deltakere kan det være greit å informere om at hotellprisene over hele byen går jevnt opp den aktuelle helga så det kan lønne seg å være tidlig ute.

Rimligste online enkeltrom 25.-26. juli hos oss ligger nå på litt over kr 1400,- inkl frokost hvis man betaler ved bestilling. Full flex kr 1700,- så sjekk harstad@scandichotels.com

Hva kan man gjøre ellers i Harstad?

Jo, Gratis line dans kurs lørdagen klokken 16.00 i Nordic hall, kom å lær enkle grunnsteg innen linedans sammen med instruktør J

Grottebadet: https://grottebadet.no/

Stien v/havet, fra Harstad sentrum mot Trondenes: https://www.lovest.no/4-ST/Harstad/Tur/StienLangsSjoen/StienLangsSjoen-N.html

Ellers er det muligheter for shopping og byvandring for de av dere som ønsker en rolig formiddag.

Vi trenger kun påmelding for å kunne gi dere en best mulig opplevelse, slik at det hensynstas rullestoler /rullatorer, nok mat og drikke og andre ting.

Påmelding kan sendes til: snella_69@hotmail.com (understrek før 69)

Eller ved å sende sms til 41806952

Del gjerne invitasjonen over alt der du tenker dette kan være aktuelt.

Vi håper på masse liv og røre og en fest vi aldri glemmer sammen med dere.

Mvh Styret i NFU Skånland

v/Laila Benjaminsen

Tid 25 juli 2026 , 19.00 - 22.00
Sted Harstad
Arrangør NFU Skånland

Tips noen om siden