Lokallag

Bjugn v/ Kurt J. Olden Postadresse: Langliveien 84  7160  Bjugn Telefon: 90661264 E-post: k.olden@online.no
Bjugn
Hitra v/ Trond Ole Faxvaag Postadresse: Vikan  7240  Hitra Telefon: 72444833,  94155389 E-post: trond.ole.faxvaag@vy.no
Hitra
Høylandet og Overhalla v/ Inger Sofie Aune Johannessen Postadresse: Aunvegen 141  7876  Kongsmoen Telefon: 41641229 E-post: ingsofie@gmail.com
Høylandet og Overhalla
Inderøy v/ Kristin Lie Slapgaard Postadresse: Jektvollvegen 65  7670  Inderøy Telefon: 97169615 E-post: kristin.slapgaard@gmail.com
Inderøy
Leksvik v/ Annveig Tronstad Postadresse: 7125  Vanvikan Telefon: 95098234 E-post: ajtronst@online.no
Leksvik
Levanger og Verdal v/ Herdis Kvernbråten Postadresse: Sagstuvegen 17  7653  Verdal Telefon: 48216565 E-post: herkvernb@gmail.com
Levanger og Verdal
Malvik v/ Jon Arne Leistad Postadresse: Postboks 25  7666  Vikhammer Telefon: 48060370 E-post: jon.arne.leistad@gmail.com
Malvik
Meldal v/ Sør-Trøndelag Postadresse: Postboks 2659 Sentrum  7415  Trondheim Telefon: 47055407 E-post: nibraad@online.no
Meldal
Melhus og Skaun v/ Hege Skaget Postadresse: Klemmetsvei 240  7227  Gimse Telefon: 41512932 E-post: hegeskaget67@gmail.com
Melhus og Skaun
Trøndelag v/ Gunn Eva Myren Postadresse: Maribovegen 2  7820  Spillum Telefon: 90785720 E-post: gunn.e.myren@nord.no
Namdal
Oppdal og Rennebu v/ Kåre Holsetstuen Postadresse: Astersveien 2  7340  Oppdal Telefon: 90096736 E-post: kaare@oppdal.com
Oppdal og Rennebu
Orkland v/ Terje Førland Postadresse: Berganesveien 92  7316  Lensvik Telefon: 7621280 E-post: terjeilensvik@hotmail.com
Orkland
Røros og Holtålen v/ c/o Sør-Trøndelag fylkeslag Postadresse: Postboks 2659 Sentrum  7415  Trondheim Telefon: 47055407 E-post: nibraad@online.no
Røros og Holtålen
Steinkjer og Omegn v/ Kjell Delbekk Postadresse: Mokk Gård  7718  Steinkjer Telefon: 74144757 (P),  48294694 (M) E-post: kjeldelb@online.no
Steinkjer og Omegn
Stjørdal og Omegn v/ Nils Ole Aune Postadresse: Evjebakken 5  7500  Stjørdal Telefon: 91376035 E-post: nils.ole.aune1@ntebb.no
Stjørdal og Omegn
Trondheim v/ Håvard Ravn Ottesen Postadresse: Stokkanhaugen 62  7048  Trondheim Telefon: 90139430 E-post: nfutrondheim@gmail.com
Trondheim
Ørland v/ Ole Julius Ringstad Postadresse: Hedvig Lindenowsgt 8  7130  Brekstad Telefon: 92613573 E-post: ojringstad@gmail.com
Ørland
Åfjord og Roan v/ Sør-Trøndelag fylkeslag Postadresse: Postboks 2659 Sentrum  7415  Trondheim Telefon: 47055407 E-post: nibraad@online.no
Åfjord og Roan