Lokallag

NFU Alver og Masfjorden lokallag v/ Thomas Gisle Fosse Postadresse: Hjertåsvegen 55  5918  Frekhaug Telefon: 90478840 E-post: thomas@synfaring.no
NFU Alver og Masfjorden lokallag
NFU Askvoll/Fjaler/Hyllestad lokallag v/ Johnny Leirvåg Telefon: 906 21 989 E-post: jo-leir@online.no
NFU Askvoll/Fjaler/Hyllestad lokallag
NFU Askøy lokallag v/ Torhild Holgersen Telefon: 41327958 E-post: torhildholgersen54@gmail.com
NFU Askøy lokallag
NFU Austevoll lokallag v/ Kristina Daniele Stroia Postadresse: 5397  Bekkjarvik Telefon: 463 71 476 E-post: danielakristina22@yahoo.no
NFU Austevoll lokallag
NFU Austrheim lokallag v/ Elsa Skare Postadresse: Postboks 60  5952  Fonnes Telefon: 56167182,  97747596 E-post: e.skare@online.no
NFU Austrheim lokallag
NFU Bergen lokallag v/ Monica Stoknes Postadresse: Lille Kongshaugen 30  5174  Mathopen Telefon: 91747092 E-post: monicastoknes.nfu@gmail.com
NFU Bergen lokallag
NFU Bjørnafjorden lokallag v/ Kai Esten Dale Postadresse: Reio 15  5208   Os Telefon: 93025093 E-post: k-esteda@online.no
NFU Bjørnafjorden lokallag
NFU Bømlo lokallag v/ Bjarte Arvid Nordtun Postadresse: Vardavegen 6  5430  Bremnes Telefon: 90883231 E-post: nfu.bomlo.lokallag@gmail.com alternativ: bjartearve@haugnett.no
NFU Bømlo lokallag
NFU Etne lokallag v/ Øyvind Kaldheim Postadresse: Kaldheimsvegen 29  5590  Etne Telefon: 970 39 945 E-post: kaldheim.bruk@haugnett.no
NFU Etne lokallag
NFU Gloppen lokallag v/ Kari Ann Sande Postadresse: Åsavegen 73  6823  Sandane E-post: kari.ann.sande@enivest.net
NFU Gloppen lokallag
NFU Gulen lokallag v/ Astrid Uthaug Postadresse: 5970  Byrknesøy Telefon: 57782352 (P) E-post: jarle.uthaug@enivest.net
NFU Gulen lokallag
NFU Indre Hardanger lokallag v/ Bjarne Sjurstræ Postadresse: Askane 14  5750   Odda Telefon: 468 32 642 E-post: hjadlaskorane@gmail.com
NFU Indre Hardanger lokallag
NFU Kvam lokallag v/ Per Magne Villanger Postadresse: Liabrekka 38  5600  NORHEIMSUND Telefon: 90055098 E-post: per.magne.villanger@kvamnet.no
NFU Kvam lokallag
NFU Kvinnherad lokallag v/ Hilde Lande Eikeland/ Anne Jorunn Åkra Postadresse: Åsalio 2/ Stølen 20  5464/5450  Dimmelsvik/Sunde Telefon: 993 70 131/ 90842915 E-post: hildeland_6@hotmail.com/ anne.jorunn@live.no
NFU Kvinnherad lokallag
NFU Luster lokallag v/ v/Anita Kjørlaug Postadresse: Tandle 11  6868  Gaupne Telefon: 90055328 E-post: anita.kjorlaug@online.no
NFU Luster lokallag
NFU Lærdal lokallag v/ Marit Steinheim Postadresse: 6887  Lærdal Telefon: 90077199 E-post: maritsteinheim@gmail.com
NFU Lærdal lokallag
NFU Osterøy lokallag v/ Roald Hovden Postadresse: Hauge  5281  Valestrandsfossen Telefon: 56192243,  95213155 E-post: roahov@online.
NFU Osterøy lokallag
NFU Sogndal og Vik lokallag v/ Øystein Ruud Postadresse: Øvste Skogen 63  6854  Kaupanger Telefon: 951 86 888 E-post: oeystein.ruud@gmail.com
NFU Sogndal og Vik lokallag
NFU Stad lokallag v/ Elisabeth Berg Postadresse: Tverrgata 24, oppg. B  6770  Nordfjordeid Besøksadresse: Nordfjordeid Telefon: 99441552
NFU Stad lokallag
NFU Stord/Fitjar lokallag v/ Evy Skogedal Postadresse: Havnahagen 19  5419  Fitjar Telefon: 95728343 E-post: evy.skogedal@haugnett.no
NFU Stord/Fitjar lokallag
NFU Sunnfjord lokallag v/ Eirik Dahl Telefon: 468 43 113 E-post: eirik.dahl61@gmail.com
NFU Sunnfjord lokallag
NFU Tysnes lokallag v/ NFU Vestland fylkeslag Telefon: 91845574 E-post: geir.t.soreide@haugnett.no
NFU Tysnes lokallag
NFU Vaksdal lokallag v/ Ida Carlsen Eide Postadresse: Flordalen 23  5725  Vaksdal Telefon: 56597014 (P), 56597640 (A),  97592147 E-post: ida.carlsen.eide@hotmail.com
NFU Vaksdal lokallag
NFU Voss og Ulvik lokallag Postadresse: Trude Sygnestveit    5706 Voss Besøksadresse: Tjukkebygdsvegen 112 5706 Voss Telefon: 56522581 (P),  97723657 E-post: sygnestveit77@gmail.com
NFU Voss og Ulvik lokallag
NFU Vågsøy lokallag v/ Sølvi Silden Postadresse: Amtskaia 31  6700  Måløy Telefon: 57855396 (P),  90589396
NFU Vågsøy lokallag
NFU Øygarden lokallag v/ Kenneth Hjortland Telefon: 40444433 E-post: leder@nfuoygarden.no
NFU Øygarden lokallag
NFU Årdal lokallag v/ Bjørn Sundal Postadresse: Myri 7  6884 ØVRE ÅRDAL  Telefon: 90838156 E-post: sundelektro@gmail.com
NFU Årdal lokallag